Karczma "DZIURNOWKA"

Zobacz menu Góralska Karczma "Dziurnówka" znajduje się w miejscowości Wysowa Zdrój. Łączy ona w sobie tradycje rodzinne góralsko-pogórzańskie. Zgodność z tradycją gwarantują gospodarze Karczmy Państwo Irena i Tadeusz Dziurny. Specjalnością kulinarną Karczmy są tradycyjne potrawy.

Obiekt położony jest w centrum Wysowej blisko Parku Zdrojowego w którym znajduje się pijalnia wód mineralnych. Karczma zbudowana jest z drewnianych bali krytych gontem. Wewnątrz znajdują się drewniane ławy i stoły, kamienna posadzka, kominek. W każdej izbie jest profesjonalnie wykonane nagłośnienie. Na biesiadę przygotowane są dwie sale, obok znajduje się pomieszczenie do zabawy, a w piwnicy jest sala bilardowa. Karczma gwarantuje komfortowe pokoje hotelowe. Gości obsługują kelnerki ubrane w podhalańskie stroje. Posiłki podawane są w zastawie z kamionki i drewnianych "korytek".

Na każdą porę roku przewidziany jest specjany jadłospis. Gospodarze "Dziurnówki" zapraszają do organizowania u nich przyjęć weselnych i okolicznościowych, komunii, spotkań rodzinnych, studniówek sylwestrów, a także imprez integracyjnych na zlecenie firm i konferencji. Można tu skosztować domowych wyrobów wędliniarskich. Specjalną atrakcją jest wóz regionalny ze specjałami dnia.

Karczma czynna w sezonie letnim od 12.00 do 21.00 w sezonie zimowym od 12.00 do 20.00

 

Karczma "Dziurnówka" oferuje całoroczne domki wypoczynkowe: www.wysowadomki.pl

www.wysowadomki.pl

 

powrót